Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobrodosli

DObrodosli na srpski forum serije Rebelde i Rebelde Way!Registrujte se i uzivajte!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 BIOGRAFIJE

Go down 
AuthorMessage
**Dul**
Moderator
**Dul**


Posts : 78
Join date : 2008-05-04

BIOGRAFIJE Empty
PostSubject: BIOGRAFIJE   BIOGRAFIJE EmptySun May 04 2008, 19:36

Džek Duarte, Tomas iz serije “Buntovnici”
UMILjAT KAO MACAK

Bio je pevac popularne meksicke grupe “M5” kada su ga pozvali da odigra epizodnu ulogu u telenoveli “Nevestin veo” (svojevremeno smo je gledali na Trecem kanalu RTS). Dopalo mu se. Kada je organizovan kasting za tinejdžersku seriju “Buntovnici”, prijavili su se svi clanovi njegovog benda, ali odabrali su samo njega, za ulogu Tomasa.
Na talasu popularnosti te serije danas je Džek tinejdžerska ikona. Obasipaju ga glumackim ponudama, ali on tvrdi da je i dalje prvenstveno muzicar.
Jesi li svojeglav kao Tomas?
- Recimo da sam veoma uporan i zahtevan. Ako nešto zaista želim necu se smiriti dok to ne ostvarim. Naravno, sve ima granice i uspevam da se kontrolišem. Nisam megaloman i rano sam naucio da razumno trošim novac.
Koju muziku slušaš?
- Preferiram alternativnu, ali slušam i flamenko, i klasicnu, i pop.
A kakve ti se devojke svidaju?
- Atraktivne. Fizicki izgled bitan je kada upoznajete osobu, a potom u njoj otkrivate one osobine koje nemate i baš zbog njih pocinjete da se zaljubljujete.
Kako osvajaš devojke?
- Poput macka. Vrlo sam umiljat, ali znam i da ogrebem
Back to top Go down
 
BIOGRAFIJE
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dobrodosli :: Ostali glumci i uloge-
Jump to: